Nasza Propozycja

Jakie przedszkole wybrać dla swojego dziecka?

Niezbyt daleko od domu, dające dziecku poczucie bezpieczeństwa, oferujące zdrowe wyżywienie, z ładnym placem zabaw, z bogatą ofertą zajęć dodatkowych i w rozsądnej cenie. Gdy uda się nam znaleźć taką placówkę zapisujemy dziecko i mamy już malucha w przedszkolu. O szkole pomyślimy za kilka lat, te problemy są jeszcze nie dla nas.

A jednak, może warto wybiec trochę myślami do przodu i przy wyborze przedszkola poszukać takiego, które zagwarantuje dziecku dobry, solidny start w szkole. Poszukajmy przedszkola w którym oprócz zabawy i realizacji obowiązkowego programu MEN dzieje się coś więcej, przedszkola, które potrafi maksymalnie wykorzystać potencjał dziecka w wieku 3-6 lat, czas kiedy ciekawość poznania otaczającego świata i zdolność przyswajania wiedzy nigdy w dalszym życiu nie będą już tak intensywne.

Nasz autorski, sprawdzony już w ciągu minionych pięciu lat program jest idealną ofertą dla rodziców, którzy świadomi niepowtarzalnej życiowej szansy jaką niesie ze sobą wiek przedszkolny, zdecydowani są dostarczyć dziecku wielu bodźców stymulujących jego rozwój intelektualny i społeczny w środowisku respektującym jego niekwestionowane prawo do beztroskiej zabawy.

Zapraszamy do GoodStart w Konstancinie-Jeziornie!

Agnieszka Maria Kowal